Rusya Siyasi Parti LDPR Kurucusu ve Lideri Üniversitemize Konuk Oldu

Rusya Liberal Demokrat Partisi Kurucusu ve Lideri Sayın Vladimir Jirinovski ve beraberindeki heyet Üniversitemizi ziyaret etti.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan ile Rektör Yardımcılarımız  Prof. Dr. M. Fatih Uşan ve Prof. Dr. F. Vehbi Çelebi, Sayın Vladimir Jirinovski ve beraberindeki heyete Üniversitemiz hakkında bilgi verdiler. Karşılıklı görüşmelerin ardından Sayın Vladimir Jirinovski Etlik Batı Yerleşkemizde akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ve davetlilere Türkiye-Rusya İlişkileri konusunda konferans verdi.

Türkiye-Rusya İlişkilerinin tarihsel boyutuna dikkat çeken Vladimir Jirinovski; Türkiye ve Rusya’nın komşu ülkelerle olan ilişkilerinden, iki ülkenin ekonomik, kültürel, siyasal, sosyal ve akademik ilişkilerine kadar birçok konuda önemli mesajlar verdikten sonra  katılımcıların sorularını yanıtladı.

Konferans sonunda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, Rusya Liberal Demokrat Partisi Kurucusu ve Lideri Sayın Vladimir Jirinovski ve beraberindeki heyetin, Üniversitemize yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini bildirerek, Üniversitemizin Türkiye ve Rusya İlişkilerinin güçlendirilmesinde önemli katkılar sağlayacak akademik desteği vereceğini belirtti.

ldprjirinovski1 ldprjirinovski2 ldprjirinovski3 ldprjirinovski4 ldprjirinovski5 ldprjirinovski6 ldprjirinovski7 ldprjirinovski8 ldprjirinovski9 ldprjirinovski10 ldprjirinovski11 ldprjirinovski12 ldprjirinovski13 ldprjirinovski14 ldprjirinovski15 ldprjirinovski16 ldprjirinovski17 ldprjirinovski18 ldprjirinovski19 ldprjirinovski20 ldprjirinovski21 ldprjirinovski22 ldprjirinovski23 ldprjirinovski24 ldprjirinovski25

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz