Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti

Üniversitemiz Radyo, Sinema ve Televizyon Öğrenci Kulübü organizasyonunda gerçekleşen “Birinci Medya Ödülleri” on kategoride sahiplerini buldu.

Toplam 55 bin oyun kullanıldığı enler yarışmasında “En İyi Dizi, En İyi Dizi Müziği, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Ana Haber Sunucusu, En İyi Show Programı, En İyi Çıkış Yapan Şarkı, En İyi Radyo Sunucusu, En İyi Youtube Kanalı, En İyi Sosyal Medya Fenomeni” alanlarında en iyiler seçildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN’ın, ödül alan ünlü isimlerin ve birçok öğrencimizin katılımıyla gerçekleşen törende birinci seçilenlere plaket takdim edildi. Etkinlik toplu fotoğraf çekimleriyle sona erdi.

Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 1 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 2 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 3 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 4 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 5 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 6 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 7 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 8 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 9 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 10 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 11 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 12 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 13 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 14 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 15 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 16 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 17 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 18 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 19 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 20 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 21 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 22 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti 23 Üniversitemiz Öğrencileri Medyanın Enlerini Seçti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz