Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Üniversitemiz Öğrencileriyle Buluştu

Üniversitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğrenci Temsilciliği ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mezunları Derneği tarafından organize edilen “İş Hayatına İlk Adım Paneli” ne Gaziantep Milletvekili Sayın Mehmet Erdoğan katıldı.

Ev sahipliğimizde gerçekleşen panele Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan ve Hidromek Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Basri Bozkurt, Üniversitemiz Öğretim Elemanları ve birçok öğrenci katıldı. Sayın Mehmet Erdoğan yaptığı konuşmada öğrencilere iş hayatından örneklerle tecrübe aktarımında bulundu. Ayrıca kaliteli bir eğitimin özel becerilerle donanmanın yegâne yolu olduğunu belirtti. Sayın Mehmet Erdoğan başkalarının dertleriyle dertlenmenin üstün bir insani vasıf olduğunu ve bunun da iyi bir eğitim yoluyla elde edilebileceğini vurgulayarak konuşmasını tamamladı.

Panel, soru-cevap bölümünün ardından Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Veli Çelik’in katılımcılara teşekkür konuşması ve plaket takdimi ile sona erdi.

Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Üniversitemiz Öğrencileriyle Buluştu 1 Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Üniversitemiz Öğrencileriyle Buluştu 2 Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Üniversitemiz Öğrencileriyle Buluştu 3 Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Üniversitemiz Öğrencileriyle Buluştu 4 Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Üniversitemiz Öğrencileriyle Buluştu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz