Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı

Üniversitemizde Keçiören Halk Eğitim Merkezi’nde görevli eğitimcilerin öğrencilerimizle çalışmaları sonucunda Ebru ve Görsel Sanatlar sergisi Etlik Yerleşkemizde açıldı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. Fatih UŞAN ve Keçiören Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Meryem MIZRAK’ın açtığı sergide yağlı boya ve ebru resimleri ziyaretçilerini bekliyor.

Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 1 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 2 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 3 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 4 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 5 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 6 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 7 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 8 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 9 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 10 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 11 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 12 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 13 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı 14 Üniversitemizde Ebru ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz