Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu

Üniversitemiz Bilgi Topluluğu Öğrenci Kulübü organizasyonunda Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Sayın Hamdi TURŞUCU üniversitemiz öğrencileriyle buluştu.

Etlik Yerleşkemizde yoğun katılımla gerçekleşen programda “Bilgi Merkezlerinde Yönetici Sorunları” konulu sunum yapan Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Sayın Hamdi TURŞUCU öğrencilerimizin sorularını yanıtladı.

Program sonrasında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet KANKAL, Hamdi TURŞUCU ve Öğretim Üyelerimiz Etlik Yerleşkemizdeki Okuma Salonlarımızı ve Kütüphanemizi ziyaret ettiler.

Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 1 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 2 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 3 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 4 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 5 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 6 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 7 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 8 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 9 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 10 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu 11 Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Üniversitemizi Konuk Oldu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz