Çoklu Engelliler İçin Ulusal Eğitim Sistemi Modeli Projesi

Türkiye genelinde eğitim gören serebral palsili çocukların eğitimlerine yönelik “Çoklu Engelliler İçin Ulusal Eğitim Sistemi Modeli Projesi”, Ankara Kalkınma Ajansı 2015 Teklif Çağrısı “Sosyal Sorunların Çözümünde Yenilikçi Yöntemler” Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Serebral Palsili Çocuklar Derneği (SERÇEV) ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi işbirliği ile tamamlanmıştır.

Projenin sonuçlarının paylaşılacağı Kapanış Çalıştayı, proje sürecine katılan alanlarında uzman yedi akademisyenin yanı sıra eğitimciler, eğitim yöneticileri ve çoklu engel grubunda yer alan serebral palsili çocuklar ile ailelerinin katılımlarıyla aşağıda belirtilen tarih ve yerde gerçekleştirilecektir. Çalıştayda ‘’Çoklu Engelliler İçin Ulusal Eğitim Sistemi Modeli Oluşturma Projesi’’nin genel amaçları, bu doğrultuda gerçekleştirilen faaliyetler, çalışmalar ve incelemelerin sonuçları ile projeden elde edilen verilerin paylaşımı sağlanacaktır.

Çoklu Engelliler İçin Ulusal Eğitim Sistemi Modeli Projesi Kapanış Çalıştayına katılmanız, sonuçları hayata geçirme ve yaygınlaştırma gayretlerimize destek verecektir.

Saygılarımızla,

Kapanış Çalıştayı Adres Bilgisi:
Tarih : 29 Nisan 2016
Saat : 09:30-16:00
Yer : Demonti Otel (Akay Caddesi No:8, Kavaklıdere/ANKARA)

Çalıştay Programı İçin Tıklayınız.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz