Üniversitemiz ile Uganda İslam Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı

Uganda İslam Üniversitesi Rektörü Sayın Dr. Ahmed Kawesa SENGENDO ve beraberindeki heyet Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Uganda İslam Üniversitesi heyeti Sayın Rektörümüzden Üniversitemiz hakkında bilgi aldı. Karşılıklı görüşmelerin ardından Üniversitemiz ile İslam Üniversitesi arasında ikili işbirliği anlaşması imzalandı.

Programda Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Fatih UŞAN, Erasmus Kurum Koordinatörü Prof. Dr. Özen ÖZENSOY GÜLER ve Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Damla BÜLBÜLOĞLU hazır bulundu.

Üniversitemiz ile Uganda İslam Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 1 Üniversitemiz ile Uganda İslam Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 2 Üniversitemiz ile Uganda İslam Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 3 Üniversitemiz ile Uganda İslam Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 4 Üniversitemiz ile Uganda İslam Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 5 Üniversitemiz ile Uganda İslam Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 6 Üniversitemiz ile Uganda İslam Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı 7 Üniversitemiz ile Uganda İslam Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz