Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Araştırmalar Enstitüsü (ULİSA), Ankara Faruk Nafiz Çamlıbel Anadolu Lisesi ile ortak düzenlenen “Ermeni Meselesi ve Türkiye” paneli Ankara Faruk Nafiz Çamlıbel Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Faruk Nafiz Çamlıbel A.L. Müdürü Yakup ÜNSAL konunun açılış konuşması ile başlayan panelin moderatörlüğünü ULİSA Enstitü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin’in yaptı.

Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli ile ilgili genel değerlendirmeler yapan Prof. Dr. Mustafa Sıtkı BİLGİN ortaöğretim kurumları ile ortak faaliyetler düzenlemeye devam edileceğini belirterek, “Türkiye’nin geleceği, bizim bir hazine olarak gördüğümüz gençlerimizin okuyarak öğrenerek ve tarih bilinci kazanarak kendilerini geliştirmeleri çok önemlidir” dedi.

Panelde ilk sunum Üniversitemiz Ermeni Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Doç Dr. Yıldız Deveci BOZKUŞ’un Ermeni Tarihi, Osmanlı’da Ermeniler” hakkında yapıldı.

Panelde Üniversitemiz İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kankal ve Faruk Nafiz Çamlıbel A.L. tarih öğretmeni Berna Yıldırım’ın sunumu ile son erdi.

Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 1 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 2 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 3 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 4 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 5 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 6 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 7 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 8 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 9 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 10 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 11 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 12 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi 13 Ermeni Meselesi ve Türkiye Paneli Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz