Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi

Üniversitemizin koordinasyonunda Esenboğa Merkez Külliyemizde yeşillendirme ve ağaçlandırma etkinliği Ankara Orman Bölge Müdürlüğünün ağaç tedariki ve Yeşil Türkiye Ormancılar Derneğinin katkılarıyla gerçekleşti. Etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Fatih Uşan ve Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Genel Sekreterimiz Suat Cihangir, akademik ve idari personelimiz ile Yeşil Türkiye Ormancılar Derneğinin işbirliğiyle özel eğitim kurumlarından ve Üniversitemizden 1000’e yakın öğrenci katıldı.

Program çerçevesinde bir konuşma gerçekleştiren Sayın Rektörümüz Üniversitemiz tarafından Esenboğa Merkez Külliyesi’ni yeşillendirme çalışmalarına büyük önem verildiğini belirtti. Sayın Rektörümüz bu çalışmalarla, öğrencilerimizin doğa ile iç içe eğitim gördüğü bir yaşam merkezi kurmayı hedeflediklerini belirtti. Etkinliğe katılan Çubuk Belediye Başkanı Sayın Tuncay Acehan katılımcılarla bu yeşillendirme çalışmalarının çubuk için önemini paylaştı.

Şölen havasında geçen etkinlik, öğle yemeğinin alanda yenmesi ile tamamlandı.

Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 1 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 2 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 3 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 4 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 5 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 6 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 7 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 8 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 9 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 10 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 11 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 12 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 13 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 14 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 15 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 16 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 17 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz