Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı

Üniversitemiz Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı ve Çankaya Müftülüğü’nce ortaklaşa düzenlenen “Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet” temalı Kutlu Doğum Programı tamamlandı. TDV Kocatepe Konferans Salonu’nda Kuran Tilavetiyle başlayan programın açılış konuşması Çankaya ilçe müftüsü Hamdi GEVHER tarafından yapıldı. Daha sonra Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan ve Rektör yardımcımız Prof. Dr. M. Fatih Uşan tarafından selamlama konuşmaları gerçekleştirildi.

Program Üniversitemiz Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Korosu ile Çankaya İlçe Müftülüğü Tasavvuf Musikisi Korosunun ortaklaşa gerçekleştirdiği ilahi dinletisi ile devam etti. Etkinlik, Çankaya İlçe Müftülüğünün gerçekleştirdiği “Kısa Film Yarışması” nda dereceye giren üniversite öğrencilerine ödül takdimi ve toplu fotoğraf çekimleriyle sona erdi.

Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 1 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 2 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 3 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 4 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 5 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 6 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 7 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 8 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 9 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 10 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 11 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 12 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 13 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 14 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 15 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 16 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 17 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 18 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı 19 Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet Temalı Kutlu Doğum Programı Tamamlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz