Üniversitemizi Birincilikle Kazanan Öğrencilere Başarı Belgeleri Verildi

2016 ÖSYS (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi) ile Üniversitemizi birincilikle kazanan fakülte öğrencilerine YÖK (Yükseköğretim Kurulu) tarafından gönderilen başarı belgeleri takdim edildi.

Üniversitemiz Senato Salonunda gerçekleştirilen törene Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Senato Üyelerimiz,  Öğrenci İşleri Daire Başkanımız Bünyamin Öztürk ve Öğrenci Konseyi Başkanı Salih Yıldız katıldı.

Sayın Rektörümüz törende, Diş Hekimliği Fakültesi’nden Ebru Taluy’a, Hukuk Fakültesi’nden Tolga Eskikırbaç’a, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nden Fatih Canbaz’a, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden Berfin Kandemir’e, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden Ahmet Boydak’a, Tıp Fakültesi(Türkçe) Ayşe Nur Soykuvvet ile Emre Saybaşı’na, Tıp Fakültesi (İngilizce) Elif Tuğba Kolat’a, İşletme Fakültesi’nden Dilek İbiş’e, İslami İlimler Fakültesi’nden Muhammet Enes Kömürcü’ye en yüksek puan ile Fakültelerine yerleştiklerinden dolayı, YÖK Başkanı M. A. Yekta Saraç imzalı Başarı Belgeleri ile Üniversitemiz Takdir Belgelerini verdi.

birincilliklegirenler1 birincilliklegirenler2 birincilliklegirenler3 birincilliklegirenler4 birincilliklegirenler5 birincilliklegirenler6 birincilliklegirenler7 birincilliklegirenler8

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz