Kamu Hizmetleri Cezası, Kişisel Gelişim ve Hayata Yeniden Başlama Eğitimleri İşbirliği Protokolü İmzalandı

Ankara Denetimli Serbestlik Müdürlüklerinde, denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan hükümlülerin, haklarına verilmiş kamu hizmeti cezalarının yerine getirilmesi ve denetimli serbestlik tedbiri altında oldukları sürece suçtan uzak kalarak topluma uyumlarını kolaylaştırmak, kişisel gelişimlere katkı sağlamak, aileleriyle bağlarını sürdürmelerini temin etmek üzere Başta Üniversitemiz olmak üzere Ankara Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ile Ankara’da yer alan denetimli serbestlik müdürlükleri arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Protokol Üniversitemizden Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. Fatih UŞAN olmak üzere Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mahir KARA ve ilgili üniversitelerin temsilcileri katıldı.

İmzalanan Protokol; Ankara Denetimli Serbestlik Müdürlüklerinde suçun önlenmesi, suç tekrarının azaltılması ve toplumun korunması adına denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan yükümlülere yönelik öfke kontrolü, empati, farkındalık, kişilerarası etkili iletişim vb. konularda hükümlülerin suçtan uzak kalmaları ve toplumsal uyumlarının kolaylaştırması amacına hizmet edecektir.

Kamu Hizmetleri Cezası, Kişisel Gelişim ve Hayata Yeniden Başlama Eğitimleri İşbirliği Protokolü İmzalandı 1 Kamu Hizmetleri Cezası, Kişisel Gelişim ve Hayata Yeniden Başlama Eğitimleri İşbirliği Protokolü İmzalandı 2 Kamu Hizmetleri Cezası, Kişisel Gelişim ve Hayata Yeniden Başlama Eğitimleri İşbirliği Protokolü İmzalandı 3 Kamu Hizmetleri Cezası, Kişisel Gelişim ve Hayata Yeniden Başlama Eğitimleri İşbirliği Protokolü İmzalandı 4 Kamu Hizmetleri Cezası, Kişisel Gelişim ve Hayata Yeniden Başlama Eğitimleri İşbirliği Protokolü İmzalandı 5 Kamu Hizmetleri Cezası, Kişisel Gelişim ve Hayata Yeniden Başlama Eğitimleri İşbirliği Protokolü İmzalandı 6 Kamu Hizmetleri Cezası, Kişisel Gelişim ve Hayata Yeniden Başlama Eğitimleri İşbirliği Protokolü İmzalandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz