Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi

Üniversitemizde Türk Medeniyetini Yaşatma Topluluğu Öğrenci Kulübü tarafından organize edilen, Gazeteci Yazar Ali BADEMCİ ve Enver Paşa’nın torunu Burak SADIKOĞLU’nun katılımıyla Enver Paşa ve Türkistan Paneli gerçekleştirildi.

Programa Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Musa Kazım ARICAN, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet KANKAL, öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi 1 Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi 2 Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi 3 Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi 4 Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi 5 Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi 6 Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi 7 Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi 8 Üniversitemizde “Enver Paşa ve Türkistan” Paneli Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz