95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Gerçekleşti

Üniversitemiz Öğrenci Konseyi ve AFAK Öğrenci Kulübünün ortaklığında 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilmiştir. Türkiye Yazarlar Birliği Başkanı Sayın Mehmet DOĞAN’ın konuşmacı olarak katıldığı programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Musa Kazım ARICAN, Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mehmet ÜNAL’ın yanı sıra çok sayıda akademik ve idari personel ile öğrenci katıldı.

Sayın Mehmet DOĞAN’a Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyelerinin yazmış oldukları bazı kitapların takdimi ile program sona ermiştir.

95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 1 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 2 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 3 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 4 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 5 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 6 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 7 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 8 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 9 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 10 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti 11 95. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Gerçekleşti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz