Üniversitemiz ile Tyler Junior College ve Taranty County College Erasmus Anlaşması İçin Bir Araya Geldi

7 Mart 2016 Salı günü Holiday Inn Kavaklıdere Hotel’de Tyler Junior College ve Taranty County College ‘dan gelen 17 kişilik akademik ve idari personel ile öğrencilere Erasmus+ ortak ülkeler anlaşması yapmak üzere öğle yemeği verildi. Programa Üniversitemizden Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, Rektör yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Fatih Uşan ve Sayın Prof. Dr. Fatih Vehbi Çelebi, Tıp Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Selami Akkuş, Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerimiz Sayın Prof. Dr. Özen Özensoy GÜLER ve Sayın Yrd. Doç. Dr. Ender ŞİMŞEK ile Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Sayın Damla Bülbüloğlu katıldı. Ayrıca programa Tyler Junior College Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Manoucher R. Khosrowshahi, Taranty County College’dan Akademik İlişkiler Koordinatörü Dr. Belvia Denise Moody, Dişhekimi Dr. Douglas Allen Witte ve Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezen Korkmaz katılım göstermiştir.

Program, konferans salonunda yapılan sunumun ardından Tyler Junior College Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Manoucher R. Khosrowshahi’nin hediye takdimi ve verilen yemekle sona erdi.

Üniversitemiz ile Tyler Junior College ve Taranty County College Erasmus Anlaşması İçin Bir Araya Geldi 1 Üniversitemiz ile Tyler Junior College ve Taranty County College Erasmus Anlaşması İçin Bir Araya Geldi 2 Üniversitemiz ile Tyler Junior College ve Taranty County College Erasmus Anlaşması İçin Bir Araya Geldi 3 Üniversitemiz ile Tyler Junior College ve Taranty County College Erasmus Anlaşması İçin Bir Araya Geldi 4 Üniversitemiz ile Tyler Junior College ve Taranty County College Erasmus Anlaşması İçin Bir Araya Geldi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz