8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

Üniversitemiz öğrenci kulüpleri koordinasyonunda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Etlik ve Cinnah yerleşkelerimizde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Atatürkçü Düşünce Kulübü’nün koordinasyonunda Etlik Yerleşkemizde Ankara Milletvekilli Sayın Aylin NAZLIAKA’nın konuşmacı olarak katıldığı Cumhuriyet ve Kadın Temalı bir konuşma gerçekleştirdi.

Hür Fikirler Kulübü’nün koordinasyonunda Cinnah Yerleşkemizde Hukuk ve Kadın Oturumu gerçekleştirildi. Üniversitemiz Rektör Yardımcı Prof. Dr. M. Fatih UŞAN’ın oturum başkanlığı yaptığı programda Neslihan Karataş DURMUŞ, Zeynep DÖNMEZ, Selma ÖZTÜRK PINAR sunum gerçekleştirdiler.

Genç Felsefeciler Ekolü Kulübümüzün koordinasyonunda “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Film Gösterimi” Etlik Yerleşkemizde gerçekleştirildi.

TRT’de birçok başarılı projenin altında imzası bulunan Yapımcı Yönetmen Hasan YILDIZ kadına şiddete dikkat çekmek için Üniversitemiz öğrencileriyle beraber Etlik Yerleşkemizde pankart açıp, bilinçlendirme etkinlikleri düzenlediler.

Anne, eş ve kardeş gibi birçok rolü bünyesinde barındıran “Dünyayı sevgi ile dolduran” kadınlarımızın her geçen gün daha eğitimli, sorgulayan, üretime ve yönetime aktif bir şekilde katılan bireyler olmaları temennisiyle 8 MART Dünya Kadınlar Gününü kutlar, kadınların eşit, özgür, mağdur değil mağrur olduğu günler dileriz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 1 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 2 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 3 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 4 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 5 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 6 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 7 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 8 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz