YBÜ Eurodesk Ankara Temas Noktası

Üniversitemiz Eurodesk Türkiye Noktası Olarak Ankara’daki Gençliği Erasmus+ Gençlik Proje Fırsatları ile Buluşturuyor

Ankara’da Türkiye Ulusal Ajansı tarafından Eurodesk Türkiye Temas Noktası olarak akredite edilen ve bu noktada faaliyet gösteren tek üniversite olan Üniversitemiz Projeler Ofisi, öğrencilerimiz başta olmak üzere Ankara’daki gençliği Erasmus+ Gençlik proje fırsatları ile buluşturmaktadır.

Ülkemizde, T.C. AB Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Ulusal Ajans) tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar olan ‘Eurodesk Türkiye Temas Noktaları’ ile doğrudan temas kurarak, AB Erasmus+ Gençlik Projeleri başta olmak üzere Avrupa ve Gençlik fırsatları noktasında sorularınıza yanıt bulabilir, proje hazırlama ve yürütme süreçleri ile ilgili teknik destek alabilirsiniz.

Siz de Avrupa ve gençlik fırsatları noktasında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, üniversitemiz Projeler Ofisi’ne başvurabilir, gerçekleştirdiği eğitim ve proje faaliyetlerine katılım sağlayabilirsiniz.

İletişim: Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Projeler Ofisi

www.ybu.edu.tr/projelerofisi

euprojects@ybu.edu.tr

www.facebook.com/ybuproje

www.twitter.com/ybuproje

www.youtube.com/ybuproje

 

IFrameYBÜ Eurodesk Ankara Temas Noktası 1 YBÜ Eurodesk Ankara Temas Noktası 2 YBÜ Eurodesk Ankara Temas Noktası 3 YBÜ Eurodesk Ankara Temas Noktası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz