Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz öğrenci kulüplerinden Türk Medeniyetini Yaşatma Topluluğu tarafından Siyasal ve Sosyolojik Perspektiften Türk Dünyası konferansı düzenlendi. Kültür ve Gümrük Eski Bakanı Namık Kemal Zeybek’in katıldığı konferansa üniversitemiz öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.
Konferans sonunda İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet KANKAL, Namık Kemal Zeybek Bey’e üniversitemizin plaketini takdim etti.

Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 1 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 2 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 3 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 4 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 5 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 6 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 7 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 8 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 9 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 10 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi 11 Siyasal ve Sosyolojik Açıdan Türk Dünyası Konferansı Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz