Üniversitemiz İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı

İran İslam Cumhuriyeti’den İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Farbod Ebadi Fard Azar ve beraberindeki heyet Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.

Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Tıp Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Selami Akkuş, ERASMUS Kurum Koordinatörümüz Prof. Dr. Özen Özensoy Güler, Genel Sekreter Yardımcımız Kadir Ali Seçer ve Dış İlişkiler Koordinatörümüz Uzman Damla Bülbüloğlu’nun hazır bulunduğu programda Sayın Rektörümüz gelen heyete Üniversitemiz hakkında bilgi verdi.

Karşılıklı görüşmelerin ardından Üniversitemiz ile İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi arasında ERASMUS+ ve ikili işbirliği anlaşması imzalandı.

Üniversitemiz İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 1 Üniversitemiz İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 2 Üniversitemiz İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 3 Üniversitemiz İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 4 Üniversitemiz İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 5 Üniversitemiz İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 6 Üniversitemiz İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 7 Üniversitemiz İran Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 8

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz