Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti

Cibuti Yükseköğretim Bakanı Prof. Dr. Sayın Nabil Mohamed Ahmed ve Heyeti Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN’ı ziyaret etti. Rektörümüz gelen misafirlere Üniversitemiz hakkında bilgiler verdi.

Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve beraberindeki Heyet Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Üniversitemiz Tıp Fakültesi’nde bir dizi incelemelerde bulundurlar.

Program Rektörümüzün Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti onuruna verdiği öğle yemeği ile sona erdi.

Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 1 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 2 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 3 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 4 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 5 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 6 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 7 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 8 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 9 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 10 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 11 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 12 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 13 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 14 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti 15 Cibuti Cumhuriyeti Yükseköğretim Bakanı ve Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz