Üniversitemizde Nükleer Enerjinin Geleceği ve Türkiye Gerçeği Paneli Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Enerji Mühendisliği Anabilim Dalı organizasyonunda Prof. Dr. Saleh Sultansoy ve Fizik Mühendisi Adil Buyan’ın konuşmacı olarak katıldığı Nükleer Enerjinin Geleceği ve Türkiye Gerçeği Paneli gerçekleştirildi.

Etlik Batı Yerleşkesinde gerçekleştirilen panel Üniversitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Veli Çelik’in açılış konuşmasıyla başladı.

Program Prof. Dr. Saleh Sultansoy ve Fizik Mühendisi Adil Buyan’ın sunumlarının ardından soru-cevap kısmından sonra sona erdi.

Üniversitemizde Nükleer Enerjinin Geleceği ve Türkiye Gerçeği Paneli Gerçekleştirildi 1 Üniversitemizde Nükleer Enerjinin Geleceği ve Türkiye Gerçeği Paneli Gerçekleştirildi 2 Üniversitemizde Nükleer Enerjinin Geleceği ve Türkiye Gerçeği Paneli Gerçekleştirildi 3 Üniversitemizde Nükleer Enerjinin Geleceği ve Türkiye Gerçeği Paneli Gerçekleştirildi 4 Üniversitemizde Nükleer Enerjinin Geleceği ve Türkiye Gerçeği Paneli Gerçekleştirildi 5 Üniversitemizde Nükleer Enerjinin Geleceği ve Türkiye Gerçeği Paneli Gerçekleştirildi 6 Üniversitemizde Nükleer Enerjinin Geleceği ve Türkiye Gerçeği Paneli Gerçekleştirildi 7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz