Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Cinnah Yerleşkesinde “Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri” tamamlandı.

Seminer Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN ve Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Zeki Salih ZENGİN’in açılış konuşmalarıyla başladı.

Üniversitemiz İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa BAYTER tarafından “Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanının Önemi” başlıklı sunum yapıldı. Zeynep ATAMAN “Oxford Journal- Sage Journal- Jstor Veri Tabanlarının Tanıtımı ve Kullanımı” Duygu PAÇALI “Wiley Online Library Veri Tabanlarının Tanıtımı ve Kullanımı” Başak CANDEMİR “Science Direct – Scopus Veritabanlarının Tanıtımı ve Kullanımı” başlıklı sunumu gerçekleştirirken, Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesi sorumlu personeli Fatma ŞEN de “Açık Erişim Sistemleri Tanıtımı ve Kullanımı” konulu sunum yaptı.

Katılımın yoğun olduğu program sunumların ardından soru-cevap bölümü ile tamamlandı.

Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı 1 Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı 2 Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı 3 Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı 4 Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı 5 Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı 6 Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı 7 Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı 8 Sosyal Araştırmalarda Veri Tabanlarının Değeri ve Kullanımı Semineri Tamamlandı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz