Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı

Üniversitemiz 16.11.2015 tarihindeki Senato ve Yönetim Kurulu toplantıları Çubuk ilçe Merkezinde yer alan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirildi. Gündemdeki olağan konuların görüşülmesinin ardından Üniversitemiz Yönetim Kurulu, Çubuk Yerleşkesindeki Ormanlık alanda bir eğitim, kültür ve sosyal tesis kurma kararı aldı.

300 Dönümlük geniş Ormanlık alana sahip olan yerleşkedeki Meslek Yüksekokulunda Sayın Rektörümüz Senato ve Yönetim Kurulu üyeleri ile kahvaltılı toplantı gerçekleştirdikten sonra Çubuk Belediye Başkanı Sayın Tuncay ACEHAN’ın da katılımıyla yerleşkedeki tesislerde incelemelerde bulundu. Kısa sürede eğitim öğretim altyapısını hazırlayıp Yüksekokulu faaliyete hazır hale getiren Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Aytunç ATEŞ’i tebrik eden Sayın Rektörümüz karşılama ve ağırlamadan dolayı da kendilerine teşekkür etti.

Sağlık Meslek Yüksekokulu ziyaretinden sonra Üniversitemiz Merkez Külliyesi’nde incelemeler yapmak ve gelişmeleri yerinde görmek amacıyla Sayın Rektörümüzle birlikte Senato üyeleri Esenboğa’ya geçtiler. Yıldırım Beyazıt Merkez Külliyesi’nin alt yapı galerileri, güzel Selçuklu mimarisi ve modern ve fonksiyonel iç mekânlarıyla tüm Üniversitelere örnek olacağını belirten Sayın Rektörümüz inşaatın birinci etabında sona gelindiğini ve 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılında tüm öğrencilerimizin burada eğitim alacaklarını ifade etti.

Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı 1 Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı 2 Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı 3 Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı 4 Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı 5 Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı 6 Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı 7 Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı 8 Üniversitemiz Senatosu Çubuk Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri MYO’nda Toplandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz