AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular

Üniversitemiz Esenboğa Külliyesi’nde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Vakfı desteğinde Uluslararası öğrencilerimiz Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile buluşturlar.

Staj, burs, ortak proje ve iş imkanlarının görüşüldüğü toplantıda, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, AYBEV Yönetim Kurulu Başkanı Nuh Acar, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Mustafa Alpay öğrencilerimize bilgilendirme konuşması gerçekleştirdiler.

Program ikili görüşmelerin ardından sona erdi.

AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular 1 AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular 2 AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular 3 AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular 4 AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular 5 AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular 6 AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular 7 AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular 8 AYBEV Desteğinde Uluslararası Öğrencilerimiz Genç MÜSİAD ile Buluştular 9

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz