Rektörümüz Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuvarı’nı Ziyaret Etti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, akademik birim ziyaretleri kapsamında Türk Musikisi Devlet Konservatuar’nı ziyaret etti. Ziyaret esnasında Üniversitemiz Rektör Yardımcısı/Konservatuar Müdürü Prof. Dr. Fatih UŞAN, öğretim üyeleri, diğer akademik personel ve öğrenciler hazır bulundu.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih UŞAN’ da başarılı akademik çalışmalar, çeşitli konserler ve uluslararası sempozyumlar gibi faaliyetlerinden ötürü tüm konservatuvar öğretim elemanlarını ve öğrencilerini kutlayarak teşekkür etti. Daha sonra Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN konuşmasında Üniversitemizin geldiği durumu kısaca değerlendirerek bu hızlı gelişimde katkıları olan Konservatuvar akademik personeline teşekkür etti. Öğrencilerin eğitim ve fiziki mekanla ilgili çeşitli sorularını da cevaplayan Sayın Rektörümüz, daha sonra Konservatuvar mensuplarıyla ve öğrencileriyle kokteylde bir arada oldu.

Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı, Cumhuriyet tarihinin alanında ilk ve tek olan Türk Din Musikisi Bölümünde halen Lisans ve Yüksek Lisans olmak üzere 95 öğrencisi bulunmaktadır.

Öğretim üyeleri ile birlikte öğle yemeğinden sonra Sayın Rektörümüz Fakültenin fiziksel olarak durumunu değerlendirmek üzere binada incelemelerde bulundu.

Rektörümüz Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuvarı'nı Ziyaret Etti 1 Rektörümüz Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuvarı'nı Ziyaret Etti 3 Rektörümüz Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuvarı'nı Ziyaret Etti 4 Rektörümüz Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuvarı'nı Ziyaret Etti 5 Rektörümüz Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuvarı'nı Ziyaret Etti 6 Rektörümüz Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuvarı'nı Ziyaret Etti 7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz