Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı

                                                         

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile UDEF’in (Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu)  ortaklığında düzenlenen Uluslararası Öğrenci Sempozyumu tamamlandı. 6-8 Kasım tarihlerinde İstanbul Yıldız Üniversitesi Davutpaşa kampüsü Kongre merkezinde düzenlenen sempozyum kapsamında 50 ülkeden 52 uluslararası bilimsel bildiri sunuldu. Programın son gününde çeşitli çalışma gruplarının hazırladıkları raporlar sonuç değerlendirme çalıştayında tartışılarak bir sonuç bildirisi hazırlandı. Başta Milli Eğitim Bakanlığı, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar, YÖK gibi kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri fikir alış verişinde bulundular. Etkinliklerde Yıldırım Beyazıt Üniversitesi adına bir stant açılarak tanıtım ve bilgilendirmelerde bulunuldu. Öğleden sonra Boğaz Turu ve yemeğin ardından program sona erdi.

Not: Program ve sempozyum ile ilgili ayrıntılı bilgi için “internationalstudentsymposium.com” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 1 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 2 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 3 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 4 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 5 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 6 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 7 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 8 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 9 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 10 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 11 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 12 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 13 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 14 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 15 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 16 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı 17 Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Tamamlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz