Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Genç Edebiyatçılar Öğrenci Topluluğu organizasyonunda Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un ölümünün 80. Yıl dönümü münasebetiyle “Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı” Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan’ın moderatörlüğünde Esenboğa Külliyemizde yapıldı.

Konferansta konuşma yapan Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, bugün bu toprakların insanları olarak ikinci istiklal mücadelesini verdiğimiz şu günlerde Akif’in fikirleri ve düşüncelerinin ne kadar önem arz ettiğini, onu her zamankinden daha iyi anlamamız ve anlatmamız gerektiğini  ifade etti.

Türkiye Yazarlar Birliği Onursal Başkanı D .Mehmet Doğan, öğretim üyelerimiz Doç. Dr. Levent Bayraktar ile Yrd. Doç. Dr. Cengiz Karataş’ın konuşmalarıyla devam eden programa Pursaklar Belediyesi Başkan Yardımcılarından Seyit Mehmet Gümüş ile  Osman Kayaer, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Öğretim Görevlileri ve çok sayıda öğrencilerimiz katıldı.

Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 1 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 2 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 3 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 4 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 5 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 6 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 7 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 8 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 9 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 10 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 11 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 12 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 13 Bir Karakter Heykeli Mehmet Akif Konferansı Gerçekleştirildi 14

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz