Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu

Üniversitemiz Öğrenci Konseyi, Öğrenci Kulüpleri ve Türk Kızılayı işbirliğinde yerleşkelerimizde Tut Kardeşinin Elini Yardım Kermesi düzenlendi.

26 Aralık 2016 Etlik Batı Yerleşkemizde Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan’ın açılışını yaptığı yardım kermesi; 27 Aralık 2016 Etlik Doğu ve Bilkent Yerleşkelerimizde, 28 Aralık 2016 ve 02 Ocak 2017’de Esenboğa Külliyemizde gerçekleştirildi.

Üniversitemiz öğrencileri ile akademik ve idari personelinin yoğun ilgi gösterdiği kermesle ilgili Anadolu Ajansına açıklama yapan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Kermesten elde edilecek gelirden Halep’te mağdur olan Müslüman kardeşlerimiz başta olmak üzere bölgedeki bütün mülteciler istifade edeceğini ve bu projenin, toplumun diğer kesimlerine de örnek olmasını ümit ettiğini belirtti.

Kermesin son gününde Esenboğa Külliyemizi ziyaret eden Kızılay Genel Müdürü Dr. Mehmet Güllüoğlu “Soğuk bir kış günü, bozkırın ortasında yüreği ısıtan iyi insanlarla beraberseniz şükredin halinize. Dünyayı bu insanlar kurtaracak.” diyerek kampanyada emeği geçen herkese teşekkür etti.

Üniversitemiz bünyesinde gerçekleştirilen Kermeslerden Halep’teki kardeşlerimiz için 25.432,09 TL nakdi yardım toplanmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 1 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 2 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 3 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 4 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 5 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 6 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 7 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 8 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 9 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 10 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 11 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 12 Öğrencilerimiz Halep’teki Kardeşlerinin Elini Tuttu 13

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz