Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti

Göç Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından organize edilen Göç Konferansları çerçevesinde Göç İdaresi Genel Müdürü Sayın Atilla TOROS tarafından “Türkiye’de Göç Yönetimi” başlıklı bir konferans verilmiştir. Sayın TOROS sunumunda 6458 Sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu kapsamında Türkiye’nin yeni göç yasasını ve göç yönetimini anlattı. konularını ele aldı. Konferans Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Göç İdaresi Genel Müdürlüğünden Genel Müdür Atilla TOROS, Üniversitemiz Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve Göç Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Zafer SAĞIROĞLU, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü personeli ile Üniversitemiz akademik personeli ve öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Konferans Üniversitemiz ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol anlaşmasının ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 1 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 2 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 3 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 4 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 5 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 6 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 7 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 8 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 9 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 10 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti 11 Göç Konferansları-I Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleşti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz