Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimleri Başladı

Üniversitemiz Projeler Ofisi’nin düzenlemiş olduğu 2015-2016 Eğitim Öğretim yılının ilk proje eğitimi olan “Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimi” Sosyal Bilimler alanlarındaki akademisyenlerimize yönelik olarak Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Metin DOĞAN’ ın katılımı ile gerçekleşmiştir.

Cinnah yerleşkemizde gerçekleşmiş olan eğitim Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN’ ın Bilimsel Araştırma Projeleri ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştığı açılış konuşması ile başlamış, Projeler Ofisi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ahmet ÇARHAN’ ın Bilimsel Araştırma Projelerinin niteliği hakkındaki konuşması, Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Esra Çalık VAR’ ın Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri çalışmaları ve süreçlerini açıklaması ile devam etmiş ve Projeler Ofisi’nden Sevda AKKAYA’ nın BAP Otomasyon sistemi üzerinden uygulamalı proje yazma çalışması sunumu ile sona ermiştir.

Projeler Ofisimiz, Sağlık Bilimleri ve Mühendislik Bilimleri alanlarına yönelik Bilimsel Araştırma Projeleri Eğitimlerini vermeye ilerleyen süreçte devam edecektir.

Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimleri Başladı 1 Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimleri Başladı 2 Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimleri Başladı 3 Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimleri Başladı 4 Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimleri Başladı 5 Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimleri Başladı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz