TÜBİTAK AB HORİZON 2020 MARİE SKLODOWSKA-CURİE Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü Eğitimi Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Projeler Ofisi ve TÜBİTAK işbirliğiyle, TÜBİTAK AB Horizon 2020 Marie Skłodowska-Curie Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Eğitimde Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN’ın TÜBİTAK ve dış kaynaklı projelerin önemi hakkında açılış konuşmasını tamamlamasının ardından, TÜBİTAK Uluslararası İşbirliği Daire Başkanı sayın Hakan KARATAŞ Horizon 2020 programı ve TÜBİTAK H2020 destek ve ödül programları, TÜBİTAK Uzmanı, Marie Skłodowska-Curie Araştırma Programları ve Bursları Ulusal İrtibat Noktası Ahmet Furkan ÇİFTÇİ Marie Skłodowska-Curie Araştırma Programları ve Bursları ile ilgili, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden Doç.Dr.Mehmet ÜNLÜ Marie Skłodowska-Curie Proje Deneyimleri ile ilgili sunumları gerçekleştirmişlerdir.

Programımıza farklı bölümlerden proje fikri olan akademisyenlerimiz ve lisansüstü öğrencilerimiz katılmıştır.

TÜBİTAK AB HORİZON 2020 MARİE SKLODOWSKA-CURİE Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü Eğitimi Gerçekleştirildi 1 TÜBİTAK AB HORİZON 2020 MARİE SKLODOWSKA-CURİE Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü Eğitimi Gerçekleştirildi 2 TÜBİTAK AB HORİZON 2020 MARİE SKLODOWSKA-CURİE Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü Eğitimi Gerçekleştirildi 3 TÜBİTAK AB HORİZON 2020 MARİE SKLODOWSKA-CURİE Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü Eğitimi Gerçekleştirildi 4 TÜBİTAK AB HORİZON 2020 MARİE SKLODOWSKA-CURİE Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü Eğitimi Gerçekleştirildi 5 TÜBİTAK AB HORİZON 2020 MARİE SKLODOWSKA-CURİE Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü Eğitimi Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz