Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı

İtalya Cumhuriyeti’nden E-Campus University Rektörü Prof. Dr. Enzo Siviero ve beraberindeki heyet Etlik Yerleşkemizde Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamından Üniversitemiz ile E-Campus University’nin geliştirecekleri iş birliği alanları ve İtalya’da ortaklaşa yapacağı 2. Uluslararası Kadın Kongresi hakkında karşılıklı görüşmeler gerçekleştirildi.

Karşılıklı görüşmelerin ardından Üniversitemiz Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. M. Fatih Uşan ile Prof. Dr. F. Vehbi Çelebi, Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seldağ Güneş Peshke ve Dış İlişkiler Birimi Koordinatörü Uzman Damla Bülbüloğlu’nun hazır bulunduğu programda Üniversitemiz ile E-Campus University arasında Mevlana, Erasmus+ ve İkili İşbirliği Anlaşmaları imzalandı.

Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 1 Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 2 Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 3 Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 4 Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 5 Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 6 Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 7 Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 8 Üniversitemiz E-Campus Üniversitesi ile İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı 9

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz