Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi

Üniversitemiz “Tanıtım Günleri Etkinlikleri” ne öğrenci ve aileleri tarafından yoğun ilgi gösterildi. ATO Congresium’da bugün gerçekleşen tanıtım günleri etkinlikleri yarın da devam edecektir. Etlik Yerleşkemizde ise tanıtım etkinliklerine 14 Temmuz’a kadar devam edilecektir.

Tanıtım günleri kapsamında akademik ve idari personelimiz tarafından öğrencilere fakülte ve bölümler hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. Tanıtım günlerine gösterdiği yoğun ilgiden dolayı tüm öğrencilere ve ailelerine teşekkür ederiz.

Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 1 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 2 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 3 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 4 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 5 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 6 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 7 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 8 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 9 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 10 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 11 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 12 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 13 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 14 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi 15 Üniversitemiz Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz