1.Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi

1. SOSYAL BİLİMLER ÖĞRENCİ KONGRESİ

1.Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşiyor. 28-29 Mayıs 2015  tarihleri arasında yapılacak olan kongre, Üniversitemiz Akademik Dayanışma Topluluğu (ADT) ve Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Araştırmalar Enstitüsü (ULİSA) tarafından düzenleniyor.

Kongre sunumları, sosyal bilimlerin çeşitli alanlarında değişik konuları dile getirecek olan bildirilerden oluşacaktır. Bu yılki kongremizin teması ise “TÜRKİYE SİYASETİNDE GÜNDEM” ve temamızın alt konu dallarını ise üçe ayırarak Dış Politika, İç Politika ve Hukuk olarak belirledik.

Organize edeceğimiz bu kongrede, siz geleceğin sosyal bilimcilerini, akademisyenlerini ve siyasetçilerini  ağırlayacak olmaktan gurur duyarız.

28-29 Mayıs’ta, Ankara’da, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde ilklerin olacağı kongrede görüşmek dileğiyle.

Başvuru formu ve bildiri özetlerini http://form.jotformeu.com/form/51175933513353 adresinden online olarak gönderebilirsiniz.

(Katılımcı olarak başvurmak için bildiri bölümlerini boş bırakarak formu gönderiniz.)

Ayrıca sorularınız için ybuusbk@gmail.com adresine mail atabilir veya sosyal medya kanallarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Başvuru için:

1. Makale başlığı seçilecektir ve 250-350 kelime arası bildiri özeti hazırlanacaktır.

2. Başvurular [ http://form.jotformeu.com/form/51175933513353 ] adresine gönderilecektir. (Katılımcı olarak başvurmak için bildiri bölümünü boş bırakarak formu gönderiniz.)

3. Sorularınız için [ ybuusbk@gmail.com ] adresine e-posta atabilir ve [ facebook.com/ybuadt ] sayfamızı takip edebilirsiniz.

• Bildiri Özetlerinin Gönderilmesi İçin Son Tarih: 8MAYIS 2015

• Kabul Edilen Bildiri Özetlerinin Açıklanması: 10 MAYIS 2015

• Bildiri Metinlerinin Gönderilmesi İçin Son Tarih: 20 MAYIS 2015

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz