Ücretsiz Online Amerikan TOEFL Dersleri – (TOEFL Hazırlayıcılarından)

Amerikan TOEFL testini yaratan, yöneten ve puanlayan uzmanlar tarafından geliştirilen bu test hazırlık kursu İngilizce dil öğrenenlerinin becerilerini geliştirmesine yardımcı olacaktır.

TOEFL sınavına hazırlanın ve sınavınızı oluşturan uzmanlardan puanınızı ve İngilizce dil becerilerini nasıl geliştireceğinizi öğrenin.

Bu ders,  en iyi TOEFL test puanınızı elde etmek için neler yapabileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.  Eğitmenler her bölümde (Okuma, Dinleme, Konuşma ve Yazma) Size rehberlik edecek ve arşivlenmiş geçmiş test soruları kullanarak, beklediğiniz

soruları açıklayacaktır.  Test için nasıl kaydolacağınız, nasıl atıldığı ve test gününe nasıl hazırlanacağınız da dahil olmak üzere değerli tavsiyeler alacaksınız. Bu derste, eski testlerden elde edilen gerçek test materyallerine de erişebileceksiniz.

Sonunda, üniversitelere veya hayalinizdeki işe başvurabilmeniz için TOEFL testinde elinizden gelen her şeyi yapmanıza yardımcı olacak değerli  içeriden öğrenme ipuçlarını alacaksınız.

Detaylı bilgi ve dersler için tıklayınız.

Web: https://www.edx.org/course/toeflr-test-preparation-insiders-guide-etsx-toeflx-1#!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz