Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı destekli Türk-Alman Karma Evlilikleri: İki Dünya Bir Aile projesi kapsamında Almanya Berlin başta olmak üzere Hamburg, Münih ve Frankfurt şehir merkezleri ve etrafındaki şehirlerde araştırmalar yapmak üzere giden proje ekibi Doç. Dr. Özcan Güngör, Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Doç. Dr. Zekiye DEMİR, Yrd. Doç. Dr. İbrahim Ethem Arıoğlu ve Fatih Şahan bölgedeki Konsolosluklarımız ve STK temsilcileriyle görüşmeler yaparak üniversitemizin tanıtımına katkı sağladılar.

Proje koordinatörü Doç. Dr. Özcan GÜNGÖR, proje  kapsamında Berlin Başkonsolosu sayın Ahmet Başar ŞEN, Frankfurt Kültür Ataşesi Osman Şahin, Almanya Federal Meclisi Milletvekili ve Aile, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Bayan Gudrun ZOLLNER , UETD Berlin Başkanı Sinan Kaplan, TÜMSİAD Berlin Başkanı Halil Kaya, Berlin Din Hizmetleri Ataşesi Bilal Öztürk ve Frankfurt Din Hizmetleri Ataşesi Ramazan Dağlı’ya makamlarında ziyaretler gerçekleştirdiklerini ve bu görüşmelerde Almanya’daki vatandaşlarımızın durumu, problemleri ve beklentileri üzerine değerlendirmelerde bulunduklarını belirtti. Ziyaret gerçekleştirdikleri her yerde Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’ne yönelik yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını belirten Doç. Dr. Özcan GÜNGÖR,her düzeyde destek ve katkı sağlayan diplomatik temsilciliklerimize ve sivil toplum kuruluşlarına müteşekkir olduklarını söyledi.

Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular 1 Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular 2 Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular 3 Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular 4 Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular 5 Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular 6 Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular 7 Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular 8 Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular 9 Öğretim Üyelerimiz Almanya’da Temaslarda Bulundular

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz