Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi

Üniversitemizin koordinasyonunda Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Ankara Orman Bölge Müdürlüğü, Çubuk Belediyesi, ÇUDEF (Çubuk Dernekleri Federasyonu), Dumlupınar- Kızılca,Esenboğa ve Yenice Muhtarlıklarının katkılarıyla Esenboğa bölgesindeki Üniversitemiz Merkez Kampüs alanının yeşillendirme ve ağaçlandırma etkinliği gerçekleştirildi.

Etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay ACEHAN, Ankara Orman Bölge Müdürü Sayın Mustafa ÖZKAYA, Ziraat Odası Başkanı Sayın Orhan GÜLLE’ nin yanısıra Üniversitemiz Personeli ve öğrencileri ile bölge halkı katıldı.

Yaklaşık 1200 adet çamın dikildiği etkinlikte katılımın fazla olması, bir şölen havası oluşturdu.

Etkinlikte konuşma yapan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, üniversitemiz merkez kampüs inşaatının hızla ilerlediğini, Üniversitemiz çevresinin her noktasının yeşillendirileceğini belirtti. Etkinlikte söz alan Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay ACEHAN, Çubuk olarak Yıldırım Beyazıt Üniversitesini sabırsızlıkla beklediklerini ve Üniversitemiz için her türlü imkanlarını seferber edeceklerini ifade etti.

Şölen havasında geçen etkinlik, öğle yemeğinin alanda yenmesi ile tamamlandı.

Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 1 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 2 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 3 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 4 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 5 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 6 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 7 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 8 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 9 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 10 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 11 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 12 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi 13 Merkez Kampüs Yeşillendirme ve Ağaçlandırma Etkinliği Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz