Üniversitemiz 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na Katılacak Sporcuların Ölçümlerini ve Değerlendirmelerini Yapacak

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir, Asbaşkanı Mahir Yazıcı ve beraberindeki heyet Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.

Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Akkuş, Sağlık Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Bölümü Başkanı Doç. Dr. Baki Yılmaz ile öğretim üyesi  Yrd. Doç. Dr. Gamze Erikoğlu Örer’in hazır bulunduğu ziyarette, Üniversitemiz ile Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu arasında 23.  Deaflympics Yaz Oyunları için ikili işbirliği protokolü imzalandı.

Protokol kapsamında 18-30 Temmuz 2017 tarihinde Samsun’da gerçekleşecek 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na katılacak 21 branş içerisinde Federasyon tarafından belirlenen 10 branşa yönelik 150 sporcunun ölçüm ve değerlendirmeler ile antrenman alanı ve programı belirlemek, sporcuların genel durumları hakkında bilgi sağlamak üzere Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Bölümü görevlendirilmiştir.

Üniversitemiz 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na Katılacak Sporcuların Ölçümlerini ve Değerlendirmelerini Gerçekleştirecek 1 Üniversitemiz 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na Katılacak Sporcuların Ölçümlerini ve Değerlendirmelerini Gerçekleştirecek 2 Üniversitemiz 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na Katılacak Sporcuların Ölçümlerini ve Değerlendirmelerini Gerçekleştirecek 3 Üniversitemiz 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na Katılacak Sporcuların Ölçümlerini ve Değerlendirmelerini Gerçekleştirecek 4 Üniversitemiz 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na Katılacak Sporcuların Ölçümlerini ve Değerlendirmelerini Gerçekleştirecek 5 Üniversitemiz 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na Katılacak Sporcuların Ölçümlerini ve Değerlendirmelerini Gerçekleştirecek 6 Üniversitemiz 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na Katılacak Sporcuların Ölçümlerini ve Değerlendirmelerini Gerçekleştirecek 7 Üniversitemiz 23. Deaflympics Yaz Oyunları’na Katılacak Sporcuların Ölçümlerini ve Değerlendirmelerini Gerçekleştirecek 8

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz