İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi? Münazarası Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Duygu Akademisi tarafından intiharın tartışıldığı bir münazara gerçekleştirildi. “İntihar psikolojik bir olgu mudur, yoksa sosyolojik mi?” sorusunun tartışıldığı programa öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Edebiyat Bölümü öğretim üyelerinden Doç. Dr. İbrahim TÜZER’in başkanlığını yaptığı jüri komisyonunda Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cem Şafak ÇUKUR ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa ORÇAN yer aldı. Son derecede hareketli ve keyifli geçen münazara etkinliğinde Sosyoloji Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Halime ÜNAL, Psikoloji Bölümü öğretim üyelerinden Doç. Dr. Özden YALÇINKAYA ALKAR ve Yrd. Doç. Dr. Hüdayar Cihan GÜNGÖR ve Edebiyat Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Cengiz KARATAŞ da dinleyici olarak yer aldılar.

Psikoloji ve Sosyoloji Bölümü öğrencilerinden oluşan taraflar arasında kıyasıya geçen tartışmaları değerlendiren jüri üyeleri intihar konulu bir münazarada kazananın olmasının doğru olmadığına değinerek iki grubu da “kazanan” olarak ilan ettiler. Etkinlik Duygu Akademisi adına yarışmacılara hediyelerin takdim edilmesi ile son buldu.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Duygu Akademisi

İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi Münazarası Gerçekleştirildi 1 İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi Münazarası Gerçekleştirildi 2 İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi Münazarası Gerçekleştirildi 3 İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi Münazarası Gerçekleştirildi 4 İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi Münazarası Gerçekleştirildi 5 İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi Münazarası Gerçekleştirildi 6 İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi Münazarası Gerçekleştirildi 7 İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi Münazarası Gerçekleştirildi 8 İntihar Psikolojik Bir Olgu mudur, Yoksa Sosyolojik Mi Münazarası Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz