Öğrenci Kulüpleri Başkanları ile Toplantı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı koordinasyonunda Öğrenci Kulüplerinin sorunlarını çözme odaklı Etlik Milli İrade Yerleşkesi ve Esenboğa Külliyesi’nde istişare toplantıları gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Sosyal Etkinlik Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Rahim Ay, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Sadullah Çiftçi, Kültür Şube Müdürü Celal Yurtışığı, Beslenme Hizmetleri Şube Müdürü Hasan Demirel, Spor Şube Müdürü Kasım Avcı, Destek Hizmet Sorumlusu Mustafa Balcı, Öğrenci Kulüpleri Başkanlarının katıldığı toplantıda öğrenci etkinliklerinin en iyi ve verimli şekilde gerçekleştirilmesi için karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Öğrenci Kulüpleri Başkanları ile Toplantı Gerçekleştirildi 1 Öğrenci Kulüpleri Başkanları ile Toplantı Gerçekleştirildi 2 Öğrenci Kulüpleri Başkanları ile Toplantı Gerçekleştirildi 3 Öğrenci Kulüpleri Başkanları ile Toplantı Gerçekleştirildi 4 Öğrenci Kulüpleri Başkanları ile Toplantı Gerçekleştirildi 5 Öğrenci Kulüpleri Başkanları ile Toplantı Gerçekleştirildi 6 Öğrenci Kulüpleri Başkanları ile Toplantı Gerçekleştirildi 7 Öğrenci Kulüpleri Başkanları ile Toplantı Gerçekleştirildi 8

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz