Siyasal Söyleşiler 3

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

“SİYASAL SÖYLEŞİLER”, DOÇ. DR. KUDRET BÜLBÜL’Ü KONUK EDİYOR!

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi tarafından organize edilen “Siyasal Söyleşiler Dizisi”, 2015 yılının Ocak ayı itibariyle başladı. Konuşmaları, çalışmaları ve uygulamaları ile Türkiye’nin siyasal hayatına doğrudan ya da dolaylı olarak etki eden, ülkenin entelektüel birikimine katkıda bulunan akademisyen, düşünür, siyasetçi, akademi kökenli bürokrat ve gazetecilerin davet edildiği söyleşi dizileri, Üniversitemizin Cinnah Yerleşkesinde gerçekleştirilmektir.

Genelde sosyal bilimler, özelde ise siyasal bilgiler kapsamına giren tarihsel ve güncel tartışma konularının davet edilen konuklarla ele alındığı “Siyasal Söyleşiler”in fakültemizde, entelektüel açıdan heyecan uyandıran, canlı, özgür ve katılımcı bir diyalog ortamı yaratmasını amaçlıyoruz.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Doç. Dr. Kudret Bülbül, “Siyasal Söyleşiler Dizisi”nin üçüncü konuğu olarak, 17 Mart 2015 Salı günü saat 14.00’te “Kolombiya’dan Kamboçya’ya Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı ve Yeni Türkiye” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecektir.

Geleneksel bir hale gelmesi hedefi ve arzusuyla başlattığımız “Siyasal Söyleşiler”e Fakültemizin ve Üniversitemizin bütün öğretim elemanları ve öğrencileri davetlidir.

Yer: Siyasal Bilgiler Fakültesi, Cinnah Yerleşkesi 6. kat Konferans Salonu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz