Kuveyt Kuran-ı Kerim ve Sunna Yazım ve Basım Genel Müdürlüğü’den Üniversitemize Ziyaret

Kuveyt Kuran-ı Kerim ve Sunna Yazım ve Basım Genel Müdürlüğü adına Genel Müdür Dr. Sayın Yasser E. AL-MAZROEE ve Heyeti Üniversitemizi ziyaret etti.

Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr.  Sayın M. Fatih UŞAN ve İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Mehmet AKKUŞ’un hazır bulunduğu toplantıda Sayın Rektörümüz tarafından heyete Üniversitemiz hakkında tanıtıcı bilgiler verildi.

Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi ile Kuveyt Kuran-ı Kerim ve Sunna Yazım ve Basım Genel Müdürlüğü arasında görüşmeler yapıldı. Yapılan görüşmeler sonrasında ikili işbirliğine yönelik mutabakat zaptı imzalandı. Ardından Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN tarafından Genel Müdür Dr. Sayın Yasser E. AL-MAZROEE’ye plaket takdim edildi.

Kuveyt Kuran-ı Kerim ve Sunna Yazım ve Basım Genel Müdürlüğü’den Üniversitemize  Ziyaret 1 Kuveyt Kuran-ı Kerim ve Sunna Yazım ve Basım Genel Müdürlüğü’den Üniversitemize  Ziyaret 2 Kuveyt Kuran-ı Kerim ve Sunna Yazım ve Basım Genel Müdürlüğü’den Üniversitemize  Ziyaret 3 Kuveyt Kuran-ı Kerim ve Sunna Yazım ve Basım Genel Müdürlüğü’den Üniversitemize  Ziyaret 4 Kuveyt Kuran-ı Kerim ve Sunna Yazım ve Basım Genel Müdürlüğü’den Üniversitemize  Ziyaret

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz