Elektrik Enerjisi ve Türkiye Konferansı Üniversitemiz Ovacık Yerleşkesinde Gerçekleşti

Üniversitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Robotik Uygulama ve Geliştirme Kulübü tarafından organize edilen “Elektrik Enerjisi ve Türkiye” başlıklı konferans 5 Mart 2015 Perşembe günü saat 13.00′ te gerçekleşti.

Prof. Dr. Sayın Ahmet RUMELİ’ nin konuşmacı olarak yer aldığı konferans Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Fatih Vehbi ÇELEBİ, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Veli ÇELİK, Öğretim Üyelerimiz ve birçok öğrencinin katılımı ile icra edildi.

Elektrik Enerjisi ve Türkiye Konferansı Üniversitemiz Ovacık Yerleşkesinde Gerçekleşti 1 Elektrik Enerjisi ve Türkiye Konferansı Üniversitemiz Ovacık Yerleşkesinde Gerçekleşti 2 Elektrik Enerjisi ve Türkiye Konferansı Üniversitemiz Ovacık Yerleşkesinde Gerçekleşti 3 Elektrik Enerjisi ve Türkiye Konferansı Üniversitemiz Ovacık Yerleşkesinde Gerçekleşti 4 Elektrik Enerjisi ve Türkiye Konferansı Üniversitemiz Ovacık Yerleşkesinde Gerçekleşti 5 Elektrik Enerjisi ve Türkiye Konferansı Üniversitemiz Ovacık Yerleşkesinde Gerçekleşti 6 Elektrik Enerjisi ve Türkiye Konferansı Üniversitemiz Ovacık Yerleşkesinde Gerçekleşti 7 Elektrik Enerjisi ve Türkiye Konferansı Üniversitemiz Ovacık Yerleşkesinde Gerçekleşti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz