‘İRAN’DA DİN VE DEVLET’ Konulu Seminer Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleştirildi

Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Araştırmalar Enstitüsü (ULİSA) tarafından organize edilen, “İran’da Din ve Devlet” konulu seminerimiz 5 Mart 2015 tarihinde saat 14.00’da Tahran Üniversitesi’nden Prof. Dr. Davood FEİRAHİ’ nin katılımı ve üniversitemiz öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Bayram SİNKAYA’ nın moderatörlüğünde Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde gerçekleştirildi.

İran’da Şiilik, Şiilik ve devlet ilişkisi, mezhep ve politika gibi konuların tartışıldığı panelde, Prof. Dr. FEİRAHİ iki ülke kültürünün birbirini tanıması ve karşılıklı hoşgörü çerçevesinde ilişkilerin gelişmesi açısından böyle etkinliklerin düzenlenmesinin önemine de değinmiştir. Öğretim Üyeleri ve öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen seminer, fotoğraf çekimleriyle sona erdi.

'İRAN’DA DİN VE DEVLET' Konulu Seminer Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleştirildi 1 'İRAN’DA DİN VE DEVLET' Konulu Seminer Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleştirildi 2 'İRAN’DA DİN VE DEVLET' Konulu Seminer Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleştirildi 3 'İRAN’DA DİN VE DEVLET' Konulu Seminer Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleştirildi 4 'İRAN’DA DİN VE DEVLET' Konulu Seminer Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleştirildi 5 'İRAN’DA DİN VE DEVLET' Konulu Seminer Üniversitemiz Cinnah Yerleşkesinde Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz