İdari ve Akademik Personelimiz için Konut İmkanı

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ ortaklığında TOBAŞ tarafından gerçekleştirilen Kuzey Ankara Konut Projesinde Üniversitemiz tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Üniversitemiz mensuplarına öncelikli olarak birinci sınıf malzemeler ile özel olarak üretilmiş bulunan konutların (oturuma hazır villa ve apartman dairesi) tahsis edilmesi imkanı sağlanmıştır.

Üniversitemiz personelinin TOBAŞ tarafından yapılan konutların tanıtımı için anlaşma sağlanmıştır. Arzu eden personelimizin konutları gezmeleri için 06 Mart–10 Mart 2017 tarihleri arasında 5 (beş) gün süre ile saat 10.00’ da Külliyemizden, 14.00’ de Ulus Ek Hizmet Binamızdan otobüsler hareket edecektir.

Tanıtımlar otuzarlı gruplar halinde gerçekleştirilecek olup, tanıtım programına katılacak personel o saatler arasında izinli sayılacaktır.

Programa katılmak isteyen personelin en geç 02 Mart 2017 Perşembe gününe kadar adı-soyadı ve hangi ulaşım noktasını kullanacağı ile ilgili bilgileri e-mail yolu ile gensek@ybu.edu.tr adresine göndermeleri veya 1016 numaralı dahili telefondan Yasemin CELLEK ile irtibat sağlamaları rica olunur.

REKTÖRLÜK

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz