İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü’nün Üniversitemize Ziyareti

İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve (Iran University of Medical Sciences-IUMS ) Kültür ve Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Farbod Ebadi Fard Azar, Eğitimden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın S. Kamran Soltani Arabshahi, Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Sayın Dr. Mohammad Sadegh Ghasemi; Üniversitemiz Tıp Fakültesinin, İran Sağlık Bakanlığı tarafından akreditasyonu için değerlendirme ziyaretinde bulundular.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN’ı makamında ziyaret eden İran Akreditasyon Genel Müdürüne Sayın Rektörümüz Üniversitemizin tanıtımını yaptı. Ardından Tıp Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Sayın Selami AKKUŞ, Öğretim Üyelerimiz Doç. Dr. Sayın Özen ÖZENSOY GÜLER, Doç. Dr. Sayın Abdullah Erdem CANDA, Yrd. Doç Dr. Sayın Ender ŞİMŞEK ve Başhekim Doç Dr. Sayın Murat AKÇAY ile birlikte İran Akreditasyon Heyeti, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanemizin Ameliyathanelerini, VIP’sini ve Polikinliklerinde incelemede bulundular.

İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 1 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 2 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 3 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 4 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 5 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 6 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 7 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 8 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 9 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 10 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti 11 İran Tıp Bilimleri Üniversitesi ve Akreditasyon Genel Müdürü'nün Üniversitemize Ziyareti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz