Esenboğa Merkez Kampüs Alt Yapı Çalışmaları İçin Koordinasyon Toplantıları Gerçekleştiriliyor

TOKİ Başkanlığınca yapımına devam edilen Üniversitemiz Esenboğa Kampüsü 1. Etap inşaatının 2015 yılı sonu itibarı ile tamamlanması için kampüs alanımızın elektrik, su, yol, doğalgaz, internet, içme suyu ve kanalizasyon gibi alt yapı hizmetlerinin üst yapı inşaatları ile eş zamanlı olarak tamamlanması için kamu ve özel sektör kurumları ile istişare toplantıları Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından planlanmıştır.

Bu kapsamda Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Fatih UŞAN ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanımız Sayın Metin İMAMOĞLU’ndan oluşan Üniversitemiz Heyeti,  Devlet Su İşleri Genel Müdürü Sayın Ali Rıza DİNİZ, Orman Genel Müdürü Sayın  İsmail ÜZMEZ, Enerjisa Genel Müdür Yardımcısı Sayın Aydın URAL  ve Başkent Gaz Genel Müdürü Burhan ÖZCAN ile koordinasyon ve planlama toplantıları gerçekleştirmiştir.

İlgili diğer kurumlarla da toplantılar yapılmaya devam edilecektir.

                                        

Esenboğa Merkez Kampüs Alt Yapı Çalışmaları İçin Koordinasyon Toplantıları Gerçekleştiriliyor 1 Esenboğa Merkez Kampüs Alt Yapı Çalışmaları İçin Koordinasyon Toplantıları Gerçekleştiriliyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz