Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ’ le Bir Araya Geldi

Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Mehmet AKKUŞ, Öğretim Üyelerimiz ve İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Sayın Mehmet GÖRMEZ ile bir araya geldiler.

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı konferans salonunda gerçekleşen buluşmada Müslümanların ve İslam dünyasının içinden geçtiği zor süreçler hakkında önemli konulara değinildi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Sayın Mehmet GÖRMEZ Üniversitemiz öğrencilerine, İslam’ın ve İslam dünyasının içinden geçtiği zor süreçleri; dünya Müslümanlarının ve bütün insanlığın size bağladıkları umudu düşünerek çalışmalarınızı yapın” tavsiyesinde bulunarak, İslam dünyasının tarih boyunca dört zor dönemden geçtiğini belirterek son yıllarda içinden geçilen zor süreç hakkında da değerlendirmeler de bulundu.

Program katılımcıların hatıra fotoğrafı çekimleriyle sona erdi.

Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ' le Bir Araya Geldi 1 Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ' le Bir Araya Geldi 2 Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ' le Bir Araya Geldi 3 Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ' le Bir Araya Geldi 4 Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ' le Bir Araya Geldi 5 Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ' le Bir Araya Geldi 6 Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ' le Bir Araya Geldi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz