Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu

Baharın gelmesi ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birlik ve beraberlik için Üniversitemiz Çubuk Yerleşkesinde personelimiz kahvaltıda bir araya geldi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Yükseköğretim Kurumu Başkan Vekili ve Üniversitemiz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. M. İ. Safa Kapıcıoğlu, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Prof. Dr. M. Kazım Arıcan, Prof. Dr. F. Vehbi Çelebi ile akademik ve idari personelimizin ve ailelerinin katıldığı kahvaltıda konuşma yapan Sayın Rektörümüz, Üniversitemizin bugünlere gelmesinde emeği olan başta bayan personelimiz olmak üzere herkese teşekkür etti.

Kahvaltı programının ardından gelen misafirler yerleşkemizde doğa yürüyüşü ve geleneksel okçuluk etkinliklerine katıldılar.

Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 1 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 3 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 4 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 5 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 6 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 7 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 8 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 9 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 10 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 11 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 12 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 13 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 14 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 15 Üniversitemiz Personeli Çubuk Yerleşkemizde Buluştu 16

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz