Üniversitemizde Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Araştırmalar Enstitüsü (ULİSA) ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) işbirliğinde Cinnah Yerleşkemizde Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Araştırmalar Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin moderatörlüğünde gerçekleştirilen panelde Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) Türkiye Ofisi Dış İlişkiler Müdürü ve Sözcüsü Selin Önal, Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Nurdan Duman ve Dr. Yaser Snoubar sunum gerçekleştirdiler.

Program soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 1 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 2 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 3 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 4 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 5 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 6 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 7 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 8 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 9 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 10 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 11 Zorla Yerinden Edilme ve Mülteci Kadınlar Paneli 12

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz